Serwis

Niezawodny serwis sprężarek 24h przez 7 dni w tygodniu

Serwis sprężarek, naprawa kompresorówCZEMAR proponuje usługi serwisowe sprężarek oraz wszystkich urządzeń przeznaczonych do sprężania i uzdatniania sprężonego powietrza.

W ofercie znajduje się także naprawa kompresorów oraz ich konserwacja.

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe naszych techników serwisu gwarantują obsługiwanej firmie przeprowadzenie prac w sposób zapewniający pełną sprawność posiadanego parku maszynowego.

Remonty sprężarek, przeglądy kompresorówProwadzimy serwis urządzeń takich jak:

  • sprężarki śrubowe
  • kompresory tłokowe
  • osuszacze
  • dmuchawy
  • sprężarki bezolejowe
  • sprężarki specjalistyczne
  • kontenerowe stacje sprężarek
  • całe instalacje sprężonego powietrza

Okresowe przeglądy gwarancyjne > Okresowe przeglądy pogwarancyjne > Obsługa posprzedażowa > Remonty sprężarek

Decydując się na zakup w naszej firmie sprężarek śrubowych, kompresorów tłokowych, osuszaczy, dmuchaw lub budowę całych instalacji sprężonego powietrza otrzymujesz w pakiecie kompletną obsługę posprzedażową.

Jednocześnie realizujemy serwis sprężarek i okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasze doświadczenie w branży sprawia, że podejmujemy się również naprawy i remontów wszystkich rodzajów kompresorów a także wykonujemy remonty samych bloków i silników.

W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych.

Naprawa kompresorów

Naprawa kompresorówNasza firma, poza przeglądami specjalizuje się również w takich pracach, jak naprawa kompresorów i wszystkich elementów systemów wchodzących w skład systemów wytwarzania sprężonego powietrza.

Wykonujemy serwis sprężarek o różnorodnych funkcjach, trybach pracy i zastosowaniach, w tym naprawy kompresorów tłokowych, oraz innych urządzeń.

Oferujemy również remonty bloków i silników dowolnego kompresora. Doświadczony zespół przeszkolonych techników dysponuje specjalistycznie wyposażonym warsztatem mobilnym, a w przypadku poważniejszych awarii profesjonalnym warsztatem stacjonarnym.

Remonty kompresorówDo prac remontowych korzystamy wyłącznie z części zamiennych i materiałów, które zostały wskazane w dokumentacji technicznej danego urządzenia. To sprawia, że firmy klientów uzyskują maszyny w pełni sprawne, gwarantujące długą i bezproblemową eksploatację bez niebezpieczeństwa wystąpienia awarii.

Jednocześnie podczas naprawy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części eksploatacyjne, dzięki którym kompresory zapewniają w pełni wydajną pracę.

Naprawa kompresorów może wiązać się z koniecznością wyłączenia maszyny z procesu produkcji. Dlatego, na czas remontu, naszym klientom proponujemy stanowiska zastępcze, które zapewnią zachowanie ciągłości procesu technologicznego w obsługiwanej firmie.

Naprawa sprężarek śrubowych

Serwis sprężarek śrubowychJesteśmy specjalistami w zakresie serwisu sprężarek śrubowych. Oferta obejmuje naprawę kompresorów renomowanych producentów takich jak Alup, Mark, Atlas Copco, Kaeser czy Boge.

W związku z tym, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem przeprowadzamy kompleksowy serwis urządzeń renomowanych marek, zapewniając jednocześnie dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Wykonujemy także remonty zarówno całych kompresorów, jak i samych bloków oraz silników.

Zachęcamy także do skorzystania z usługi przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Naprawa sprężarek śrubowychProfesjonalna naprawa sprężarek śrubowych dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni w tygodniu – wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, dzięki któremu zamówisz oczekiwaną usługę.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i pełne doradztwo techniczne, które sprawią, że Twoja firma zawsze będzie dysponować sprawnym i wydajnym zapleczem maszynowym.

Jednocześnie, w przypadku większych awarii wymagających dłuższej naprawy zapewniamy stanowisko zastępcze o parametrach technicznych odpowiadających wymaganiom danych procesów technologicznych, które pozwala kontynuować produkcję lub świadczenie usług.

Serwis sprężarek - co zyskujesz?

Sprawnie działające sprężarki śrubowe, tłokowe i inne są gwarancją ciągłości procesu produkcyjnego. Dbałość o ich stan techniczny przekłada się na konkurencyjność zakładu, który gwarantuje kontrahentom systematyczne i cykliczne dostawy produktów lub usług.

Regularny i profesjonalny serwis kompresorów i innych urządzeń leży w interesie Twojej firmy – odpowiednio serwisowane kompresory uzyskują przebiegi przekraczające 100.000 motogodzin pracy! W ramach usługi zapewniamy gwarancję na przeprowadzony serwis sprężarek.

Całodobowy serwis kompresorów

Usługa serwisu kompresorów dostępna jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. To zapewnia Twojej firmie bezpieczeństwo w zakresie dotrzymania terminów związanych z produkcją lub usługami.

Dogodny kontakt

W sprawie zgłoszenia konieczności przeprowadzenia prac takich jak naprawa lub serwis możesz kontaktować się z nami w dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie lub mailowo. Odpowiadamy natychmiast, dzięki czemu nie zostaniesz sam lk z problemem uszkodzonej sprężarki.

Kompleksowa usługa

Zapewniamy kompleksowy serwis, dzięki któremu masz gwarancję długiej sprawności i wysokiej wydajności wykorzystywanych maszyn. Nasz wykwalifikowany zespół techników serwisu dysponuje nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym konserwacja sprężarek przeprowadzona jest sprawnie, szybko i skutecznie.

Naprawa sprężarek śrubowych

Realizujemy także prace związane z pracami naprawczymi wszystkich typów kompresorów, w tym sprężarek śrubowych. W trakcie prac wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy części zamienne zawsze zgodne z DTR producenta urządzenia.

Stanowiska zastępcze

W przypadku, kiedy awaria sprężarki jest krytyczna i uniemożliwia wykorzystanie urządzenia w procesie produkcyjnym proponujemy wykorzystanie urządzenia zastępczego, które na czas naprawy kompresora przejmie jego funkcje. W ten sposób eliminujemy problem przestojów w pracy zakładu.

Doświadczenie i kwalifikacje

20-letnie doświadczenie w pracy oraz stałe szkolenia w zakresie nowych trendów w branży wytwarzania sprężonego powietrza gwarantują profesjonalny serwis kompresorów i innych urządzeń pozostających w naszej ofercie. Wykwalifikowana kadra i profesjonalne doradztwo techniczne zapewnią Twojej firmie rozwiązanie wszelkich problemów technicznych.

Korzystne umowy serwisowe

Nasze usługi oferujemy wszystkim podmiotom wykorzystującym kompresory, sprężarki śrubowe, osuszacze i dmuchawy. Prace serwisowe realizujemy zarówno na podstawie jednorazowego zlecenia, jak i umów serwisowych.

Zachęcamy do skorzystania z opcji umów serwisowych – zapewniają one naszym klientom nie tylko ciągłość i stałą wysoką wydajność pracy kompresorów, ale także możliwość zaplanowania czasowych przestojów w produkcji/usługach. Ich dodatkową zaletą jest atrakcyjność pod względem ekonomicznym.

Szukasz doświadczonego zespołu techników serwisowych maszyn związanych z wytwarzaniem sprężonego powietrza? Zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści wykonają serwis kompresorów tłokowych, sprężarek śrubowych, osuszaczy oraz wszystkich innych urządzeń peryferyjnych. Poznaj nasze możliwości oraz atrakcyjną ofertę cenową, jaką oferujemy.

Serwis sprężarek, naprawa kompresorów