AirGroter C40-3.0-200

AirGroter C40-3.0-200 marki CZEMAR to kompresor tłokowy jednostopniowy przeznaczony do zastosowań profesjonalnych. Doskonale sprawdza się jako urządzenie do produkcji sprężonego powietrza w małych zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych czy garażach. Gwarantuje wydajną pracę umożliwiającą zasilanie urządzeń i instalacji pneumatycznych.

Kompresor tłokowy CZEMAR AirGroter C40-3.0-200 produkuje medium o ciśnieniu maksymalnym 10 bar i zapewnia wydajność na poziomie 530l / min. Posadowiono go na zbiorniku ciśnieniowym o pojemności 200l. Cechy te sprawiają, że jest kompletnym urządzeniem gotowym do pracy oferującym porównywalną charakterystykę do sprężarek śrubowych.

Zaletą sprężarki tłokowej AirGroter C40-3.0-200 jest cicha praca oraz niewielkie wymiary. To sprawia, że urządzenie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach i może być postawione bezpośrednio przy stanowiskach roboczych. Co więcej, kompresor jest urządzeniem mobilnym — dzięki przymocowanym kołom z łatwością można go przewieźć w miejsce, gdzie będzie potrzebny.

W urządzeniu zastosowano wydajny silnik dużej mocy (3kW) oraz 3 cylindry, które gwarantują wysoką wydajność w zakresie wytwarzania sprężonego medium.

×