Współpraca

Zawsze chętnie podejmujemy wspólne działania biznesowe i marketingowe.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, dlatego jesteśmy otwarci na nowe i interesujące propozycje współpracy biznesowej i marketingowej.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a dzięki konkurencyjnym rozwiązaniom tworzymy przyszłość realizując Państwa inwestycje.

W celu uzyskania szerszych informacji na temat współpracy zapraszamy do kontaktu.

Czemar

Współpraca

Firma mając na uwadze dobro Klienta, oferuje pomoc przy dostarczeniu niezbędnych informacji do uzupełnienia dokumentacji przetargowej, służąc wiedzą techniczną i doświadczeniem w doborze sprężarek śrubowych, tłokowych, bezolejowych o wszelakiej wydajności, oraz dmuchaw.

Naszym klientom i firmom chętnym nawiązać współpracę, oferujemy pomoc przy dostarczaniu danych niezbędnych do uzupełnienia dokumentacji przetargowej, w zakresie dostarczenia urządzeń do sprężonego powietrza i dmuchaw. Dzięki temu rozwiązaniu macie Państwo gwarancję prawidłowego i rzetelnego wypełnienia swojej dokumentacji wspartą wiedzą techniczną.

Szeroka gama produktów oferowanych przez CZEMAR Sp. z o. o. pozwala na profesjonalny i właściwy dobór odpowiedniego typu sprężarki lub dmuchawy dopasowanych do potrzeb przetargu.

Ważna jest również kompleksowa opieka serwisowa inwestora, którą świadczymy.

×