Zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki ciśnieniowe do układów sprężających.

Polecamy szeroki wybór zbiorników ciśnieniowych przeznaczonych do systemów sprężonych gazów, w tym powietrza, tlenu i azotu. Proponujemy zbiorniki o szerokim spektrum pojemności i przeznaczone do magazynowania gazów o różnym ciśnieniu. Urządzenia mogą być montowane pionowo lub poziomo — w zależności od wymagań zamawiającego.

Części zamienne

Zbiorniki ciśnieniowe

Dostępne w naszej ofercie zbiorniki ciśnieniowe posiadają certyfikat UDT potwierdzający bezpieczeństwo użytkowania produktu. Sprzedajemy zbiorniki wykonane z odpornych na ciśnienie i działania chemiczne materiałów — stali węglowej lub stali kwasoodpornej. Odpowiednia budowa pozwala na równomierne rozłożenie ciśnienia w zbiorniku. W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki na sprężony gaz pochodzące od renomowanych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania, w tym precyzyjnie przygotowane spawy i króćce, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

Części zamienne

W firmie CZEMAR znajdziesz zbiorniki ciśnieniowe

Nie wiesz, jaki zbiornik ciśnieniowy będzie najbardziej odpowiedni do Twojej firmy? Nasz zespół techniczny, na podstawie dostarczonych danych, zaproponuje optymalne rozwiązania, które zagwarantują wysoką wydajność pracy systemu pneumatycznego. Pomogą dobrać zarówno pojemność zbiornika na sprężony gaz, jak i wskażą modele, które spełniać będą oczekiwane wymagania zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i wydajności czy funkcjonalności.

Części zamienne

Osprzęt do zbiorników sprężonego powietrza

Oprócz zbiorników ciśnieniowych w naszej firmie znajdziesz także  kompletny osprzęt. W ramach oferty proponujemy m.in. różnorodne złącza montażowe, zawory bezpieczeństwa, reduktory, nanometry czy spusty kondensatu.

Montaż zbiorników ciśnieniowych

Zachęcamy nie tylko do zakupu zbiornika sprężonego powietrza, ale także usługi podłączenia urządzenia do systemu produkcji i dystrybucji skompresowanego gazu. Nasz doświadczony zespół techników serwisu zaproponuje przyłączenie urządzenia w sposób gwarantujący pełne bezpieczeństwo i szczelność połączenia z instalacją.

Części zamienne

Dlaczego w systemach sprężonych gazów stosuje się zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki ciśnieniowe stosowane są we wszystkich instalacjach sprężonego powietrza. Ich wykorzystanie jest kluczowe dla prawidłowej, stałej i wydajnej pracy urządzeń pneumatycznych zasilanych medium roboczym.

Do podstawowych funkcji, jakie pełnią zbiorniki ciśnieniowe w układach sprężonych gazów zalicza się:

×