Sprężarki używane

Zastanawiasz się, czy sprężarka używana będzie odpowiednia do Twojej firmy? Sprawdź naszą ofertę kompresorów używanych. Zapytaj też specjalistów z CZEMAR, czy kompresor używany sprawdzi się w Twojej firmie! 

Szukasz sprężarki używanej do zakładu? Chcesz mieć gwarancję, że używany kompresor jest sprawny i będzie wytwarzał sprężone powietrze bez większych problemów?

A może potrzebujesz sprężarki o konkretnych parametrach? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, powiedz jaki biznes prowadzisz, do czego będziesz potrzebować kompresora, a my pomożemy dobrać urządzenie do Twoich potrzeb. 

 

używany kompresor

Sprężarki używane

Jesteśmy codziennie na nowych rynkach zbytu — nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Dzięki temu mamy dostęp do ogromnego wyboru sprężarek używanych. Nasza oferta stale się zmienia — wciąż dochodzą nowe modele, dzięki czemu możemy zaproponować Ci kompresory do pracy ciągłej lub przerywanej, tanie w eksploatacji, o niskim zużyciu energii elektrycznej, na zbiorniku lub bez albo wyposażone w kompletny system uzdatniania sprężonego powietrza. U nas znajdziesz używane sprężarki do małych, średnich i dużych zakładów produkcyjnych czy usługowych (warsztaty wulkanizacyjne, mechaniczne, lakiernicze itp.).  

Skorzystaj z naszej oferty sprężarek używanych. Specjaliści z CZEMAR nie tylko pomogą wybrać kompresor używany dostosowany do potrzeb Twojej firmy, ale również dostarczą sprężarkę sprawną, która przeszła gruntowny przegląd zapewniający prawidłowe działanie urządzenia. 

W naszej firmie znajdziesz:

  • używane kompresory śrubowe
  • używane sprężarki tłokowe
  • używane osuszacze
  • używane zbiorniki ciśnieniowe
  • używane urządzenia i osprzęt do systemów sprężonego powietrza
kompresory używane

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty kompresorów używanych

Jeśli zdecydujesz się na zakup używanego kompresora w naszej firmie masz pewność, że urządzenie zostało sprawdzone przez specjalistów, którzy na co dzień zajmują się serwisem sprężarek u klientów. Wiedza i doświadczenie naszych fachowców, dostęp do specjalistycznych narzędzi i materiałów eksploatacyjnych sprawiają, że dostarczamy klientom sprężarki używane sprawne, gotowe do pracy. Możesz liczyć, że oferowane przez naszą firmę kompresory używane przed sprzedażą przeszły dokładny przegląd, podczas którego zweryfikowano ich stan techniczny. Dlatego u nas kupisz urządzenie, które pomimo tego, że jest używane, od razu może być włączone w cykl produkcyjny lub usługowy w Twoim zakładzie.

Sprężarki używane

Kiedy sprężarka używana to dobre rozwiązanie dla zakładu?

Aby korzystać ze sprężonego powietrza nie trzeba kupować nowej sprężarki. Często kompresor używany będzie nie tylko tańszą alternatywą dla sprężarki nowej, ale doskonale sprawdzi się w realizacji postawionych wobec niego zadań. Jeśli bierzesz pod uwagę zakup maszyny używanej, zdecyduj się na urządzenie od firmy, która ma doświadczenie nie tylko w sprzedaży, ale również w serwisie i remontach sprężarek powietrza. W ten sposób masz gwarancję, że dostaniesz kompresor sprawny, gotowy do pracy.

Warto jednak pamiętać, że każdy kompresor używany ma już przepracowanych wiele roboczogodzin, więc zawsze będzie urządzeniem o krótszej żywotności i większym ryzyku awarii niż sprężarka nowa.

Używana sprężarka powietrza to zdecydowanie niższy wydatek inwestycyjny. To oznacza, że będzie ona doskonałą alternatywą dla zakładów, które dopiero rozpoczęły działalność i dążą do jak najwyższego ograniczenia początkowych kosztów. Niższe koszty zakupu ograniczają ryzyko niedostatecznego zwrotu z inwestycji. Nie generują również problemów związanych ze znalezieniem źródła finansowania. Dotyczy to szczególnie nowych firm, które nie mają jeszcze wiarygodnej historii kredytowej.

Używana sprężarka

Kiedy kompresor używany jest właściwym rozwiązaniem do zakładu?

Zakup nowego urządzenia może być nieopłacalny także dla przedsiębiorców, którzy z medium roboczego w postaci sprężonego powietrza korzystają sporadycznie, sezonowo lub często zmieniają profil produkcyjny czy usługowy. 

Bez wątpienia wielką zaletą kompresorów używanych jest ich bezpośrednia dostępność. Używane sprężarki, w przeciwieństwie do nowych maszyn, są osiągalne od ręki. Jednocześnie, jeśli szukasz maszyny o bardzo zaawansowanych parametrach, możesz mieć problem ze znalezieniem takiego modelu na rynku ofert używanych. Pamiętaj jednak, że kontakt ze sprawdzonym sprzedawcą kompresorów używanych umożliwi wybór sprężarki o cechach jak najbardziej zbliżonych do wymagań procesów.  

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zaprezentujemy ofertę, doradzimy, a w razie potrzeby pomożemy znaleźć model o parametrach najbardziej zbliżonych do Twoich wymagań. Ty też możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie urządzeń do systemów sprężonego powietrza!

×