Stacje kontenerowe

Każdy z kontenerów przygotowanych przez firmę CZEMAR-Serwis posiada wymagane atesty i jest

Firma CZEMAR poszerzyła swoją ofertę dla wymagających o sprężarkownie kontenerowe i azotowe. Stacje kontenerowe budujemy w oparciu o kontenery 20, 40 stopowe oraz kontenery na wymiar.

Zaletą rozwiązania jest możliwość natychmiastowego podłączenia i uruchomienia takiej sprężarkowni. Stacje tworzymy w oparciu o szeroką gamę urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Wszystkie kontenerowe stacje sprężarek są wyposażone w sposób gwarantujący oczekiwaną pracę.

Stacje kontenerowe

Zbuduj sprężarkownię w kontenerze w oparciu o potrzeby swojej firmy

Całe wyposażenie stacji konfigurujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Proponujemy szeroki wybór sprężarek nowych i używanych znanych i cenionych na rynku producentów, w tym ALUP, ABAC lub MARK. W asortymencie posiadamy sprężarki tłokowe, śrubowe, olejowe i bezolejowe oraz zmiennoobrotowe do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych.

Precyzyjnie wykonany kontener zapewnia ochronę znajdujących się wewnątrz maszyn przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie zapewnia optymalne warunki do pracy urządzeń.

W ramach sprężarkowni zabudowanej w kontenerze znajdują się także inne elementy wyposażenia, zapewniające sprawne działanie urządzeń, w tym:

Stacje kontenerowe

Kontenerowe stacje sprężarek

Zachęcamy również do zbudowania kontenerowej stacji sprężarek z opcjonalnym wyposażeniem, tj.:

Stacje kontenerowe umożliwiają ich wykorzystanie w dowolnych miejscach wyznaczonych przez klienta. Łatwość dostarczenia takiej stacji skraca cenny czas oraz zmniejsza rachunek ekonomiczny, a co za tym idzie zasób finansowy portfela. W ramach zlecenia budowy kontenerowej stacji sprężarek dostarczamy, stawiamy i podłączamy kompletnie wyposażony kontener.

Stacje kontenerowe

Sprężarkownie

Sprężarkownie zabudowane w kontenerach naszej produkcji są mobilne i przystosowane do transportu ciężarowego, kolejowego i morskiego. Mogą być wielokrotnie przenoszone bez szkody dla funkcjonalności i trwałości.

Podobnie, jak kontenerowe stacje sprężarkowe, umożliwiają ich wykorzystanie w dowolnych miejscach wyznaczonych przez klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, posiadamy w ofercie również kontenerowe stacje azotu N2.

Stacje kontenerowe

Zalety i zastosowanie stacji kontenerowej

Sprężarkownie zabudowane w kontenerach stosuje się w zakładach, gdzie nie przewidziano dostatecznej przestrzeni na budowę sprężarkowni lub w miejscach, gdzie będzie ona potrzebna tymczasowo. Co więcej, posadowienie kontenera nie wymaga pozwolenia na budowę, co przyspiesza proces ewentualnej budowy/ rozbudowy systemu sprężonego powietrza.

Stacje kontenerowe rozwiązują także kilka innych problemów pojawiających się w efekcie eksploatacji sprężarek, w tym:

Maszyny nowe

Kontenerowe stacje sprężarek

Szukasz stacji kontenerowej spełniającej wymagania Twojego zakładu? Skontaktuj się z nami – zbudujemy mobilną i funkcjonalną sprężarkownię dostosowaną do Twoich potrzeb!