Stacje kontenerowe

Każdy z kontenerów przygotowanych przez firmę CZEMAR-Serwis posiada wymagane atesty i jest

Firma CZEMAR poszerzyła swoją ofertę dla wymagających o sprężarkownie kontenerowe i azotowe. Stacje kontenerowe budujemy w oparciu o kontenery 20, 40 stopowe oraz kontenery na wymiar.

Zaletą rozwiązania jest możliwość natychmiastowego podłączenia i uruchomienia takiej sprężarkowni. Stacje tworzymy w oparciu o szeroką gamę urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Wszystkie kontenerowe stacje sprężarek są wyposażone w sposób gwarantujący oczekiwaną pracę.

Stacje kontenerowe

Zbuduj sprężarkownię w kontenerze w oparciu o potrzeby swojej firmy

Całe wyposażenie stacji konfigurujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Proponujemy szeroki wybór sprężarek nowych i używanych znanych i cenionych na rynku producentów, w tym ALUP, ABAC lub MARK. W asortymencie posiadamy sprężarki tłokowe, śrubowe, olejowe i bezolejowe oraz zmiennoobrotowe do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych.

Precyzyjnie wykonany kontener zapewnia ochronę znajdujących się wewnątrz maszyn przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie zapewnia optymalne warunki do pracy urządzeń.

W ramach sprężarkowni zabudowanej w kontenerze znajdują się także inne elementy wyposażenia, zapewniające sprawne działanie urządzeń, w tym:

Stacje kontenerowe

Kontenerowe stacje sprężarek

Zachęcamy również do zbudowania kontenerowej stacji sprężarek z opcjonalnym wyposażeniem, tj.:

Stacje kontenerowe umożliwiają ich wykorzystanie w dowolnych miejscach wyznaczonych przez klienta. Łatwość dostarczenia takiej stacji skraca cenny czas oraz zmniejsza rachunek ekonomiczny, a co za tym idzie zasób finansowy portfela. W ramach zlecenia budowy kontenerowej stacji sprężarek dostarczamy, stawiamy i podłączamy kompletnie wyposażony kontener.

Stacje kontenerowe

Sprężarkownie

Sprężarkownie zabudowane w kontenerach naszej produkcji są mobilne i przystosowane do transportu ciężarowego, kolejowego i morskiego. Mogą być wielokrotnie przenoszone bez szkody dla funkcjonalności i trwałości.

Podobnie, jak kontenerowe stacje sprężarkowe, umożliwiają ich wykorzystanie w dowolnych miejscach wyznaczonych przez klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, posiadamy w ofercie również kontenerowe stacje azotu N2.

Stacje kontenerowe

Zalety i zastosowanie stacji kontenerowej

Sprężarkownie zabudowane w kontenerach stosuje się w zakładach, gdzie nie przewidziano dostatecznej przestrzeni na budowę sprężarkowni lub w miejscach, gdzie będzie ona potrzebna tymczasowo. Co więcej, posadowienie kontenera nie wymaga pozwolenia na budowę, co przyspiesza proces ewentualnej budowy/ rozbudowy systemu sprężonego powietrza.

Stacje kontenerowe rozwiązują także kilka innych problemów pojawiających się w efekcie eksploatacji sprężarek, w tym:

Stacje kontenerowe

Zastosowanie stacji kontenerowych

Tworzone przez nas kontenerowe stacje sprężonego powietrza znajdują szereg zastosowań. Polecamy ich wdrożenie w każdej sytuacji, w której pojawia się istotna konieczność redukcji co najmniej jednej z wymienionych powyżej negatywnych konsekwencji użytkowania sprężarki w pomieszczeniu. Miejsca, w których sprawdzą się sprężarkownie, to:

Stacje kontenerowe

Sprężarki w naszej ofercie

Zapewniamy dodatkowe wyposażenie stacji, w postaci m.in. osuszaczy adsorpcyjnych i innych sprzętów, niemniej służą one przede wszystkim jako sprężarkownie. Oferujemy montaż sprężarek śrubowych bezolejowych. Modele śrubowe to nowocześniejsza alternatywa dla sprężarek tłokowych. Do zwiększenia ciśnienia gazu dochodzi w tym przypadku wskutek pracy dwóch śrub, których ruch prowadzi do ograniczenia dzielącej ich przestrzeni. Preferujemy montaż modeli bezolejowych ze względu na większą higieniczność i ekologiczność tego rozwiązania.

Stacje kontenerowe

Dlaczego my?

Nie tylko korzystamy z najwyższej jakości sprężarek, ale też działamy elastycznie, dostosowując rozwiązania do potrzeb Klientów. Tworzymy kontenerowe stacje sprężonego powietrza dające możliwość łączenia sprzętu różnych marek, co pozwala przygotować optymalną kompozycję. Dysponujemy bogatą ofertą sprzętową, aby spełnić wszelkie oczekiwania. Jednocześnie zapewniamy, że sprężarkownia zajmie minimum niezbędnej przestrzeni, a montaż odbędzie się bez zobowiązań ze względu na brak konieczności uzyskania pozwolenia budowlanego na tego typu konstrukcję.

Dodatkowo każda stacja sprężonego powietrza, którą konstruujemy, wyróżnia się kilkoma istotnymi zaletami:

Maszyny nowe

Kontenerowe stacje sprężarek

Szukasz stacji kontenerowej spełniającej wymagania Twojego zakładu? Skontaktuj się z nami – zbudujemy mobilną i funkcjonalną sprężarkownię dostosowaną do Twoich potrzeb!

×