Remonty sprężarek

Niezawodny serwis sprężarek 24h przez 7 dni w tygodniu

Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach i remontach sprężarek śrubowych, tłokowych oraz dmuchaw typu Roots’a i bocznokanałowych, wszystkich producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dokonujemy napraw bieżących, okresowych i głównych  oraz gwarancyjnych  i pogwarancyjnych. Nasz doświadczony zespół techników serwisu wykonuje również trudne i złożone naprawy urządzeń po awariach.

Usługi serwisowe 24 / 7

Remonty

Kompleksowa i szybka naprawa sprężarek

Do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczony zespół serwisantów posiadających kompletny zestaw certyfikatów potwierdzających uprawnienia do wykonywania zleconych czynności serwisowych. Technicy serwisu dysponują niezbędnymi narzędziami umożliwiającymi serwis, naprawę i remont kompresorów.

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania klientów. Zespół serwisowy jest dostępny przez 24 godziny na dobę. Serwis, naprawy i remonty jeśli jest tylko taka możliwość, realizujemy na miejscu u klienta. Jeśli konieczne są bardziej zaawansowane prace, urządzenie przewozimy do naszego zakładu. Realizujemy usługi serwisowe  oraz remonty kompresorów na terenie całej Polski.

remont sprężarki

Na czym polega remont sprężarki

Każde urządzenie dla zapewnienia bezawaryjnej i wydajnej pracy wymaga nie tylko systematycznych przeglądów i serwisu, ale także remontu i regeneracji. Remont kompresorów wykonywany jest zazwyczaj zgodnie z zaleceniami producenta — zazwyczaj po przepracowaniu przez urządzenie 20-30 tys. godzin pracy. Zaleca się wykonanie remontu kompresora zgodnie z zaleceniami producenta — w ten sposób ogranicza się ryzyko dużej awarii sprężarki i przestoju w procesie produkcyjnym.

Do wszelkich napraw wykorzystujemy materiały wskazane w DTR urządzenia. Stosujemy sprawdzone materiały eksploatacyjne i oryginalne części zamienne, w wyniku czego kompresory i inne urządzenia z systemów sprężonego powietrza gwarantują długą i bezawaryjną pracę. Oferujemy również pełen serwis kompresorów i innych urządzeń.

Remonty kompresorów tłokowych

Wykonujemy remonty sprężarek tłokowych. W ramach prac przeprowadzamy demontaż urządzenia wraz z diagnostyką oraz weryfikację  podzespołów. Usługa obejmuje wymianę zużytych podzespołów a także regenerację i obróbkę mechaniczną części. Kolejnym krokiem jest montaż urządzenia, rozruch próbny oraz testy i przekazanie do dalszej eksploatacji. Przy każdym remoncie sprężarka otrzymuje również nowe filtry i olej, które we własnym zakresie przekazujemy do recyklingu.

Remonty sprężarek śrubowych

W przypadku kompresorów śrubowych remont generalny urządzenia związany jest z demontażem  wszystkich części. Kolejnym krokiem jest wymiana zużytych elementów oraz regeneracja (lub wymiana w zależności od stopnia zużycia) bloku śrubowego. Dokonuje się również regeneracji silników elektrycznych (w tym wymianę łożysk), regeneracji chłodnic układu olejowego i powietrza. Po przeprowadzonych pracach kompresor śrubowy jest montowany, a następnie uruchamiany próbnie w celu opomiarowania i przekazania do dalszej eksploatacji. W ramach remontu dokonuje się wymiany filtrów i oleju, które przekazujemy do recyklingu we własnym zakresie.

Usługi serwisowe 24 / 7

Umowy serwisowe

Zaplanuj remont kompresora z naszą firmą

Nasza firma proponuje możliwość zaplanowania wykonania usługi remontu, napraw i regeneracji urządzeń sprężających. Dzięki temu Twój zakład ominą sytuacje nagłego zaprzestania produkcji czy świadczenia usług. Każdy z naszych serwisantów podczas systematycznej kontroli urządzeń wskaże stopień zużycia podzespołów kompresora oraz horyzont czasowy ich poprawnego działania. To pozwoli na wcześniejsze zaplanowanie wszelkich prac remontowych, naprawczych czy regeneracyjnych wykonywanych na sprężarkach.

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, na czas wykonywania remontu proponujemy stanowiska zastępcze, gwarantujące zachowanie procesu technologicznego u klienta.

×