Sprężarki olejowe

Sprężarki olejowe to najpopularniejszy rodzaj kompresorów wykorzystywanych w przemyśle i usługach. W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment sprężarek olejowych dostępnych w wersji śrubowej i tłokowej. Proponujemy urządzenia o szerokiej i różnorodnej funkcjonalności charakteryzujące się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, co ułatwia dobór kompresora do potrzeb konkretnych zastosowań i wymagań procesów produkcyjnych.

Sprężarki olejowe śrubowe — bogaty wybór kompresorów śrubowych olejowych marki ALUP przeznaczonych do każdego rodzaju zastosowań

Sprężarki olejowe tłokowe — wydajne sprężarki marki CZEMAR zaprojektowane z myślą o potrzebach zakładów przemysłowych i usługowych

 

Maszyny nowe

Kompresory olejowe

Dostępne w naszej ofercie sprężarki olejowe przeznaczone są do zastosowań przemysłowych i profesjonalnych. Klienci mają także możliwość wyboru sprężarek kompletnych, wyposażonych w zbiorniki ciśnieniowe, osuszacze ziębnicze, a także skuteczne systemy filtracyjne. Proponujemy kompresory o zróżnicowanej mocy, zapewniające sprężone powietrze o szerokim spektrum ciśnienia roboczego czy stałą lub zmienną wydajność. Proponujemy sprężarki olejowe przeznaczone do montażu w sprężarkowniach (wolnostojące i do montażu na ramie) oraz sprężarki mobilne na zbiornikach, przeznaczone do zastosowania bezpośrednio  przy stanowiskach roboczych.

Maszyny nowe

Wybierz sprężarkę olejową dostosowaną do potrzeb Twojej firmy

Proponujemy kompresory o szerokim spektrum funkcjonalności, mocy, ciśnienia i czystości sprężonego medium. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z napędem pasowym i bezpośrednim, o stałej i zmiennej wydajności i z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Proponowane kompresory olejowe są energooszczędne, trwałe i intuicyjne w obsłudze. Pozwalają, dzięki odpowiedniemu procesowi uzdatniania, na wytwarzanie medium o klasie czystości dostosowanej do potrzeb różnych procesów. Część z nich przeznaczona jest do pracy w trudnych warunkach przemysłowych uwzględniających wysokie zapylenie i temperatury powietrza. 

Kupując sprężarkę olejową w naszej firmie możesz korzystać z wieloletniego doświadczenia naszych techników i pracowników, którzy wskażą rozwiązania optymalne dla potrzeb Twojego zakładu. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kompresorów i urządzeń zastosowanych w systemie wytwarzania i dystrybucji sprężonego powietrza.

×