Filtry sieciowe

W CZEMAR dostępne są filtry sieciowe następujących typów: filtry cząstek stałych, filtry koalescencyjne, filtry oparów oleju.

W naszej ofercie znajdziesz filtry sieciowe przeznaczone do systemów sprężania powietrza.  Proponujemy urządzenia eliminujące na sieci zanieczyszczenia i cząstki stałe, które mogą negatywnie wpływać zarówno na wydajność i efektywność systemu, jak i żywotność odbiorników końcowych. 

Filtry sieciowe

Oferta filtrów sieciowych

Nasza oferta filtrów sieciowych jest wszechstronna i pozwala sprostać oczekiwaniom i wymaganiom różnorodnych procesów przemysłowych. Dbamy o to, byś mógł wybrać urządzenia nie tylko skutecznie wychwytujące wszelkie zanieczyszczenia, ale także by zastosowanie dostępnych w naszej firmie filtrów gwarantowało możliwie najniższe koszty eksploatacji. Zaletą dostępnych w naszej ofercie urządzeń jest ich wysoka wydajność oraz bezobsługowość gwarantująca pełen komfort użytkowania. Nasze filtry sieciowe to także urządzenia zbudowane w sposób umożliwiający łatwy dostęp do usług serwisowych.

Filtry sieciowe idealnie sprawdzają się:

Filtry sieciowe

Filtry sieciowe

Potrzebujesz wsparcia w zakresie doboru filtra sieciowego do systemu sprężonego powietrza funkcjonującego w Twoim zakładzie? Szukasz sprawdzonych rozwiązań, które podniosą poziom filtracji i wydajności instalacji pneumatycznej? Zachęcamy do kontaktu — nasz zespół techników serwisu podpowie optymalne rozwiązania dla wskazanej instalacji sprężonego powietrza.

Filtry sieciowe montowane na sieci pozwalają wyeliminować awarie odbiorników sprężonego powietrza z sieci.

Uzdatnianie sprężonego powietrza jest procesem wpływającym na zmniejszenie awaryjności oraz zwiększenie żywotności elementów pneumatycznych. Oprócz usunięcia wilgoci równie istotne jest usunięcie zanieczyszczeń stałych ze sprężonego powietrza oraz mgły olejowej

Zalety dostępnych w naszej ofercie filtrów sieciowych:

Zalety i korzyści zastosowania filtrów sieciowych:

×