Leasing urządzeń

Korzystne umowy leasingowe

U nas skorzystasz z leasingu kompresorów i innych urządzeń znajdujących się w ofercie firmy CZEMAR.  Proponujemy korzystne umowy leasingowe pozwalające na zakup zarówno nowych, jak i używanych maszyn. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia znanych i cenionych firm na rynku, w tym ALUP i MARK, przeznaczone do zastosowań przemysłowych, profesjonalnych i półprofesjonalnych.

Leasing

Leasing kompresorów

Proponujemy urządzenia o szerokim spektrum wydajności i ciśnienia roboczego, które przeznaczone są do produkcji i obsługi sprężonego tlenu i azotu. Rozpiętość dostępnych modeli sprężarek nowych i używanych pozwala na optymalny dobór urządzenia do wymagań procesów produkcyjnych i usługowych w Twoim zakładzie.

W leasingu kupisz u nas:

leasing sprężarek i kompresorów

Dlaczego warto skorzystać z leasingu kompresorów

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży sprężonego powietrza sprawia, że nasi doradcy zaproponują Twojej firmie urządzenia optymalnie dostosowane do jej potrzeb. Jednocześnie oferujemy elastyczne umowy leasingowe dostosowane do możliwości finansowych.

Nasza oferta leasingu urządzeń do układów pneumatycznych daje możliwość w pełni elastycznego dostosowania umowy do potrzeb konkretnego klienta. W efekcie możesz określić:

Leasing

Elastyczna oferta leasingu

Elastyczna oferta leasingu sprężarek i innych urządzeń to nie jedyny powód, dla którego warto korzystać z naszych usług. Kupując w CZEMAR kompresor, osuszacz, dmuchawę czy inne urządzenie do systemów sprężonego powietrza otrzymujesz maszynę producentów sprawdzonych na rynku. Jeśli zdecydujesz się na urządzenia używane otrzymasz na nie gwarancję naszego zespołu serwisowego. Ponadto, w naszej firmie masz dostęp do pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego przez 24h na dobę. Ponad 20-letnie doświadczenie naszej firmy w zakresie serwisowania urządzeń pneumatycznych gwarantuje wysoką jakość obsługi.

Leasing

Leasing sprężarek — kto może skorzystać

Z leasingu kompresorów korzystają firmy, które planują zakup urządzeń do systemów sprężania powietrza przeznaczonych do realizacji zarówno procesów produkcyjnych, jak i realizacji usług. W efekcie są to duże przedsiębiorstwa produkcyjne oraz różnej wielkości zakłady usługowe — tapicerskie, wulkanizacyjne czy lakiernicze.

Co więcej, z tej formy finansowania korzystają zarówno firmy wchodzące dopiero na rynek, jak i te posiadające ugruntowaną pozycję.

Leasing

Zalety leasingu sprężarek

Leasing sprężarek jest dogodną formą zakupu wyposażenia do firmy. Jego elastyczność pozwala na dostosowanie do możliwości każdego przedsiębiorstwa. Jest rozwiązaniem dla firm o różnym stażu, także tych krócej funkcjonujących na rynku, które ze względu na okres działania miałyby problem z uzyskaniem kredytu na zakup wyposażenia.

Bezsprzeczną zaletą leasingu są wynikające z niego korzyści podatkowe. Ta forma finansowania zakupu maszyn i urządzeń pozwala nie tylko wpisać w koszty działania przedsiębiorstwa raty leasingowe, opłatę wstępną i wykup, ale również umożliwia odliczenie podatku VAT z raty leasingu.

×