Śrubowe na zbiorniku

Szeroki asortyment modeli pozwala wybrać kompresory dostosowane do potrzeb zakładu zarówno pod względem mocy, ciśnienia, wielości, jak i czystości sprężonego medium.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania w zakresie zaopatrzenia firmy w systemy sprężonego powietrza. Proponujemy kompaktowe i gotowe do pracy sprężarki montowane na zbiornikach, przeznaczone do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. 

Sprężarki śrubowe na zbiorniku

Maszyny nowe

Wybierz kompresor śrubowy na zbiorniku dopasowany do potrzeb firmy

Proponujemy kompresory śrubowe na zbiorniku o szerokim spektrum mocy i ciśnienia roboczego w zakresie 5-13 bar. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia o stałej prędkości obrotowej, dostarczające stałą wartość sprężonego powietrza do procesu produkcyjnego, jak i kompresory zmiennoobrotowe przystosowujące wydatek medium do potrzeb procesów produkcyjnych. Dostępne urządzenia wyposażone są w napęd pasowy lub bezpośredni.

Maszyny nowe

Postaw na energooszczędne i bardziej ekonomiczne sprężarki śrubowe na zbiorniku

Nowoczesna technologia zastosowanych napędów pozwala wybrać urządzenia charakteryzujące się wysokim stopniem energooszczędności. Sprężarki śrubowe ALUP oferują do 35% niższą konsumpcję energii elektrycznej. Co więcej, sprężarki na zbiorniku pozwalają na montaż urządzeń bezpośrednio przy stanowiskach roboczych, dzięki czemu redukują ryzyko wycieków i spadków ciśnienia. Są także tańsze w montażu. Często są to urządzenia kompletne, gotowe do natychmiastowej pracy bez konieczności tworzenia dużych instalacji rurowych. Ich cicha praca nie powoduje zakłóceń w cyklu pracy na stanowiskach roboczych.

Maszyny nowe

Wybierz sprężarkę ze względu na klasę czystości sprężonego powietrza

W naszej ofercie znajdziesz sprężarki na zbiorniku w wersji olejowej i bezolejowej. Bezolejowe kompresory śrubowe zapewniają sprężone powietrze o klasie czystości 0 – czyli w 100% wolne od zanieczyszczeń olejowych. 

Kompresory śrubowe na zbiorniku smarowane olejem są dostępne z osuszaczem ziębniczym, który poprawia klasę czystości powietrza, powodując eliminację wilgoci nawet o 80%. Urządzenia mogą być doposażone także, w zależności od wymagań w zakresie jakości medium, w filtry wstępne, oleju i powietrza poprawiające parametry techniczne skompresowanego gazu. Niektóre typy sprężarek mogą dodatkowo posiadać separatory woda-olej lub separator cyklonowy z automatycznym spustem kondensatu. Takie wyposażenie sprężarek śrubowych na zbiorniku sprawia, że są to urządzenia kompletne i gotowe do natychmiastowej pracy.

Maszyny nowe

Sprężarki śrubowe na zbiorniku — do wymagających warunków

Oferujemy sprężarki śrubowe na zbiorniku przeznaczone do różnych warunków pracy. U nas znajdziesz kompresory dedykowane także do zakładów, gdzie znajdują się trudne warunki pracy w zakresie zapylenia, wilgotności czy wysokiej temperatury. Proponujemy sprężarki śrubowe na zbiorniku ALUP, które mogą pracować w temperaturze powietrza sięgającej 46oC, wysokiej wilgotności i zapyleniu. Zastosowane filtry wlotowe, osuszacze ziębnicze i separatory pozwalają uzyskać oczekiwaną klasę czystości medium, pomimo niesprzyjających warunków zewnętrznych. 

Maszyny nowe

Skorzystaj z naszego doświadczenia

CZEMAR jest firmą specjalizującą się w urządzeniach i układach sprężonego powietrza i innych gazów technicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie praktycznego zastosowania sprężarek wszystkich typów oraz serwisu urządzeń funkcjonujących w systemach pneumatycznych sprawia, że oferujemy klientom  rozwiązania sprawdzone i dopasowane do potrzeb. W naszym asortymencie sprężarek śrubowych na zbiorniku znajdziesz maszyny, które odpowiedzą na zapotrzebowanie zakładu na medium w zakresie wszystkich parametrów. Skorzystaj z naszej wiedzy i umiejętności dobierając urządzenia, dzięki czemu zyskasz wydajny, energooszczędny i niski kosztowo park maszynowy.

×