Olejowe tłokowe

Proponujemy sprężarki tłokowe na zbiorniku, które są rozwiązaniem kompletnym, gotowym od razu do pracy, bez konieczności budowy skomplikowanych systemów dystrybucji medium. Nasze sprężarki doskonale sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych — w warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych oraz w małych zakładach produkcyjnych.

Kompresory tłokowe olejowe to najpopularniejszy rodzaj sprężarek wykorzystywanych w produkcji i usługach do zasilania urządzeń i instalacji pneumatycznych. Dostępne w naszej ofercie urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością oraz ciśnieniem maksymalnym 10 bar.

Sprężarki tłokowe olejowe

Maszyny nowe

Poznaj kompresory tłokowe dostępne w CZEMAR

Oferujemy sprężarki tłokowe, które zapewniają wysoką wydajność i bezawaryjność. Ich atutem jest także cicha praca umożliwiająca postawienie maszyny przy stanowisku roboczym oraz niewielkie rozmiary, które pozwalają korzystać z niej nawet w niewielkich zakładach. Dodatkowym atutem naszych kompresorów tłokowych jest mobilność — u nas znajdziesz sprężarki tłokowe na kołach, co pozwala na sprawne przetransportowanie urządzenia w miejsce, gdzie będzie ono potrzebne. 

W naszym asortymencie znajdują się kompresory tłokowe jednostopniowe wyposażone w 2 lub 3 cylindry, które zapewniają wytwarzanie sprężonego powietrza w ilości do 950 l / min. Dostarczamy urządzenia zaopatrzone w mocne silniki od 2.2 do 5.5kW. Wysoka wydajność i efektywność pracy sprawia, że kompresory tłokowe CZEMAR są doskonałą i tańszą alternatywą dla sprężarek śrubowych.

Maszyny nowe

Wybierz odpowiedni kompresor tłokowy do Twojej firmy

Szukasz sprężarki tłokowej, która sprawdzi się w Twoim zakładzie czy warsztacie? Skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Uwzględnimy wszystkie parametry techniczne sprężonego powietrza, które będą niezbędne do wydajnej pracy zastosowanych narzędzi i urządzeń pneumatycznych. Prowadzimy także serwis kompresorów tłokowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży sprawia, że możemy pomóc w każdej dziedzinie związanej ze sprężonym powietrzem.

×