Kontakt

CZEMAR Sp. z o.o. ul. Kościelna 10, 46-113 Wilków k/Namysłowa

Z myślą o łatwym i skutecznym kontakcie z naszą firmą, oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką kadrę wykwalifikowanych pracowników.

W celu maksymalnego skrócenia czasu reakcji oraz natychmiastowego zajęcia się tematem Państwa sprawy, prosimy o kontakt z odpowiednim działem.

ZOBACZ MAPĘ DOJAZDU

Skontkatuj się z nami

Dział serwisu 24h

Usługi serwisowe 24 / 7

Kontakt

Prosimy o kontakt z odpowiednim działem

Karolina Iwanowska - Asystentka zarządu,

tel. 884 200 810,

e-mail: karolina.i@czemar.pl

--

Joanna Kraus - Specjalista ds. administracyjnych,

tel. 538 243 100,

e-mail: joanna.k@czemar.pl

--

Katarzyna Kostecka - Referent  ds. administracyjnych,

tel.  882 751 140,

e-mail: katarzyna.k@czemar.pl

--

Patrycja Rudnicka - Specjalista ds. administracyjnych

tel.  668 478 804

e-mail: patrycja.r@czemar.pl

Piotr Zuzel – Kierownik działu handlowego, handel zagraniczny

tel. 788 266 663,

e-mail: piotr.z@czemar.pl

--

Paulina Florczak – Specjalista ds. przetargów i Public Relations,

tel. 882 945 873,

e-mail: paulina.f@czemar.pl

--

Konrad Więch – e-Doradca handlowy,

tel. 883 315 525,

e-mail: konrad.w@czemar.pl

--

Andrzej Zienkiewicz – Doradca techniczno-handlowy, handel zagraniczny

tel. 604 059 911,

e-mail: andrzej.z@czemar.pl lub handel@czemar.pl

--

Paweł Kozłowski - Doradca techniczno-handlowy, region: woj. opolskie, woj. dolnośląskie

tel. 882 357 744,

e-mail: pawel.k@czemar.pl,

--

Bartosz Kurzawa - Doradca techniczno-handlowy, region: woj. wielkopolskie

tel. 795 406 829

e-mail:bartosz.k@czemar.pl

--

Jacek Staruszkiewicz - Doradca techniczno-handlowy, handel zagraniczny, region: Niemcy

tel. 668 847 281

e-mail: jacek.s@czemar.pl

Marek Zamerski - Kierownik działu serwisu

tel. 538 649 853,

e-mail: marek.zamerski@czemar.pl

--

Paweł Muszyński - Koordynator serwisu

tel. 787 601 635,

e-mail: serwis@czemar.pl

Czesław Wilkowski - Dyrektor techniczny, Starszy specjalista ds. BHP i PPOŻ

tel. 692 473 339

e-mail: czeslaw.w@czemar.pl

--

Michał Kraus - Brygadzista warsztatu

tel. 601 658 980

e-mail: michal.k@czemar.pl

Grzegorz Włodarczyk – Logistyk,

tel. 781 807 507,

e-mail: magazyn@czemar.pl