Sprężarki Airgroter

Sprężarka tłokowa AIRGROTER to kompresor dedykowany profesjonalnym zastosowaniom. Sprawdzi się w warsztatach samochodowych, garażach oraz małych zakładach przemysłowych. Kompresory z tej serii wyposażono w silniki o dużej mocy, dzięki którym urządzenia zapewniają długą i efektywną pracę.

W naszej ofercie znajdziesz sprężarki AIRGROTER wyposażone w zbiornik ciśnieniowy o pojemności 200, 270 i 500l. Zaletą maszyn jest mobilność oraz kompaktowa konstrukcja, dzięki której zajmują minimalną przestrzeń użytkową. Niska emisja hałasu powoduje, że każdy kompresor tłokowy CZEMAR AIRGROTER może być zlokalizowany zaraz przy stanowiskach roboczych.

Airgroter

Sprężarki Airgroter

Sprężarka tłokowa CZEMAR AIRGROTER dostępna jest w 4 wersjach mocy silnika. Zapewnia wydajność od 420 do 950 l/min przy maksymalnym ciśnieniu roboczym 10 bar.

Jest profesjonalnym urządzeniem, zapewniającym zasilanie urządzeń i instalacji pneumatycznych. dzięki temu znajdzie swoje zastosowanie zarówno w warsztatach samochodowych, garażach jak i małych zakładach przemysłowych.

Nowa gama sprężarek wysoce wydajnych i niesamowicie inteligentnych zapewnia maksymalna wydajność również dzięki swoim rozmiarom skutecznie minimalizują przestrzeń użytkowa. Innowacyjne wykonanie gwarantuje satysfakcje użytkowania oraz zapewnia cichy komfort pracy przy wysokim stopniu sprężania. Sprężarka została wyposażona w silnik o dużej mocy, zapewniając długa oraz efektywna prace.

×