Wynajem sprężarek

Niezawodny serwis sprężarek 24h przez 7 dni w tygodniu

Spółka CZEMAR, mając na uwadze dobro Klienta, oferuję atrakcyjne warunki najmu sprężarek śrubowych, tłokowych, bezolejowych i przewoźnych o różnorakiej wydajności oraz dmuchaw. By w pełni zadowolić oczekiwania odbiorcy, wypożyczamy sprężarki i dmuchawy, jak i same stopnie śrubowe, a także całe stanowiska do pracy. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymuje się gwarancję prawidłowego i stabilnego funkcjonowania ciągu technologicznego realizowanego w swoim zakładzie.

Kontakt

Piotr Zuzel

tel. 788 266 663

e-mail: piotr.z@czemar.pl

Konrad Więch

tel. 883 315 525

e-mail: konrad.w@czemar.pl

Sprężarki na wynajem

Wynajem urządzeń

Rozpiętość produktów znajdujących się w naszej ofercie pozwala na profesjonalny i właściwy dobór odpowiedniego typu sprężarek lub dmuchaw dopasowanych do bieżących potrzeb prowadzonej firmy. Profesjonalne doradztwo techniczne służy radą oraz pomocą również w doborze odpowiedniej maszyny zastępczej na czas naprawy urządzenia wiodącego. Zapewniamy kompleksową usługę, w ramach której gwarantujemy transport urządzenia do kontrahenta, montaż kompresora na stanowisku oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi. Zapewniamy elastyczne i dogodne warunki wypożyczenia. Okres wynajmu sprężarek, dmuchaw i innych urządzeń dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Oferujemy dostęp do urządzeń energooszczędnych i maszyn, które zostały wcześniej zweryfikowane przez nasz wykwalifikowany zespół techników. Jednocześnie zapewniamy przeglądy i profesjonalny serwis urządzeń w ramach umowy.
wynajem kompresorów

Cennik wynajmu kompresorów

Cennik wynajmu kompresorów uzależniony jest od rodzaju sprzętu oraz czasu trwania usługi

Usługę wynajmu sprężarek i innych urządzeń pneumatycznych realizujemy dla wszystkich branż przemysłu i usług. Oferujemy kompresory na wynajem przeznaczone są do szerokiej gamy zastosowań.

W naszej ofercie znajdą Państwo poniższe urządzenia na wynajem:

wypożyczalnia sprężarek

Kiedy wynająć sprężarkę?

Wynajem sprężarki, dmuchawy, osuszacza czy innego urządzenia z zakresu systemów sprężonego powietrza jest uzasadniony ekonomicznie w przypadku kilku sytuacji. Zalecamy tę formę wykorzystania urządzeń, gdy:

wynajem sprężarek

Zalety wynajmu kompresorów

Atutem sprężarek na wynajem jest ich natychmiastowa dostępność. Urządzenia znajdują się w parku maszyn na magazynie spółki CZEMAR i mogą być zamontowane w Twojej firmie zaraz po podpisaniu umowy. Co więcej, ze zgromadzonego asortymentu możesz wybrać kompresor, który najbardziej przystaje do potrzeb Twojej firmy.

Jeśli nie jesteś pewny wybranych rozwiązań zawsze możesz skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy pomogą wybrać urządzenie adekwatne pod kątem wskazanych parametrów technicznych.

Korzystając z najmu urządzeń pneumatycznych pozbywasz się problemu związanego z koniecznością utrzymania urządzeń w dobrym stanie technicznym. Obowiązek realizacji obowiązkowych przeglądów okresowych oraz serwisu i naprawy maszyn leży po naszej stronie. Wszystkie koszty związane z tymi pracami ponosimy w ramach podpisanej umowy najmu.

oferta

Wynajem sprężarek i kompresorów

Ponadto, wraz z wynajmem kompresorów oszczędzasz na kosztach zakupu oraz nie ponosisz kosztów związanych z amortyzacją urządzeń. Wszystkie wydatki związane z usługą wynajmu kompresorów możesz wpisać do kosztów prowadzonej działalności, co pozwoli na bardziej precyzyjne oszacowanie kosztów produkcji/ usług oraz określenie końcowej ceny produktu. W kosztach nie musisz uwzględniać również szkolenia pracowników.

Jednocześnie zawsze możesz liczyć na natychmiastową naszą reakcję wynikającą z awarii udostępnionego Twojej firmie sprzętu. Także wydatki związane z naprawą maszyn leżą po naszej stronie

×