Sprężarki bezolejowe

SpiralAir — doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających zastosowań w zakresie czystości powietrza 

WisAir — sprężarki śrubowe z wtryskiem wody do zastosowań przemysłowych, wydajne i ekonomiczne w użytkowaniu

W procesach produkcyjnych i usługowych tam, gdzie kluczowa jest czystość sprężonego powietrza, niezbędne jest wykorzystanie sprężarek bezolejowych. W naszej ofercie znajdziesz bezolejowe kompresory śrubowe ALUP do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Proponowane sprężarki bezolejowe gwarantują wytwarzanie skompresowanego medium w 100% wolnego od cząstek oleju, ponieważ eliminują ryzyko powstawania oparów oleju w układzie sprężonego powietrza.

Maszyny nowe

Sprężarki bezolejowe — doskonała jakość sprężonego medium

Dostępne w naszym asortymencie śrubowe sprężarki bezolejowe to kompresory dostarczające sprężone powietrze klasy 0, spełniające wymogi normy ISO 8573-1. Norma ta określa parametry sprężonego powietrza w zakresie zanieczyszczeń olejem. Nasze kompresory bezolejowe gwarantują 100% czystość medium bez ryzyka zanieczyszczenia cząsteczkami oleju.

Maszyny nowe

Ogranicz koszty wytwarzania czystego sprężonego powietrza

Kompresory bezolejowe SpiralAir i WisAir gwarantują niskie koszty eksploatacyjne w toku użytkowania. Brak konieczności wymiany oleju zużywających się filtrów oraz konieczności uzdatniania kondensatu wodno-olejowego zasadniczo ogranicza ponoszone wydatki na utrzymanie urządzeń w doskonałej sprawności technicznej. 

Sprężarki bezolejowe to także gwarancja produkcji najwyższej jakości produktów, niezanieczyszczonych cząsteczkami oleju. To powoduje, że firma eliminuje ryzyko brakowania zanieczyszczonych partii produktowych oraz konieczności wstrzymania realizacji produkcji z powodu zanieczyszczenia produktów. Atutem oferowanych sprężarek bezolejowych ALUP są długie odstępy pomiędzy serwisami, co także wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych urządzeń.

Maszyny nowe

Wybierz sprężarkę bezolejową dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Kompresory bezolejowe SpiralAir i WisAir występują w szerokiej gamie mocy i wersjach ciśnienia roboczego. Sprężarki dostępne są w wersji do montażu na podłodze i na zbiorniku. Dostępne są także w wariantach wykorzystujących technologię zmiennego wydatku, pozwalając dostarczać medium w ilości dostosowanej do zmiennego zapotrzebowania realizowanych procesów. 

Proponowane przez nas bezolejowe sprężarki śrubowe sprawdzają się w wielu branżach wymagających sprężonego powietrza o klasie czystości 0. Dedykowane są m.in. do zastosowań w przemyśle spożywczym, medycznym, elektronicznym, optycznym czy farmaceutycznym. 

Maszyny nowe

Sprężarki bezolejowe

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Podpowiemy rozwiązania, które odpowiedzą na wymagania i zapotrzebowanie realizowanych w Twojej firmie procesów. Jesteśmy elastyczni względem potrzeb Twojej firmy — dostarczymy do każdego zakładu urządzenie, które spełni najbardziej unikalne wymagania procesów także spoza stałego asortymentu naszej firmy. U nas znajdziesz fachowe doradztwo poparte wieloma latami doświadczenia i rozpoznania branży.