Kariera

Nasza firma nieustannie idzie z duchem czasu, postępem technicznym i nowatorskimi osiągnięciami naukowymi.

Coraz ambitniejsze plany zdolnego zespołu fachowców pomagają nam istnieć nie tylko na rynku krajowym, ale i za granicą. Przez 17 lat rozwinęliśmy firmę od niewielkiego zakładu remontującego kompresory, po rozpoznawalną na rynku firmę specjalizującą się w technice sprężonego powietrza. Pracujemy dla renomowanych firm i realizujemy ciekawe projekty.

Kariera

Oferty pracy

Realizacja postawionych w CZEMAR celów jest możliwa dzięki każdemu z osobna oraz w zwartym połączeniu całej grupy pracowników.

Jesteśmy otwarci na nowych pracowników, którzy z przyjemnością będą podnosić swoje kwalifikacje i w dalszym ciągu  specjalizować się w branży sprężonego powietrza. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz obsługą klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą poszukujemy ludzi otwartych, znających języki obce, dyspozycyjnych i chętnych zarówno do przyswajania nowej wiedzy, jak i zaangażowanych w realizację powierzonych zadań. Kluczem do sukcesu naszej firmy jest elastyczność działania, fachowość oraz stały rozwój. 

Uważasz, że potrafisz wnieść nową jakość i nowe pomysły, chciałbyś współuczestniczyć w dalszym rozwoju naszej firmy? Jesteś osobą zaangażowaną o wzorowej organizacji pracy i dużej samodzielności w działaniu? 

Zapraszamy do składania aplikacji na js@czemar.pl. Wspólnie tworzymy CZEMAR.

×