Tłokowe na zbiorniku

Polecamy szeroki wybór kompresorów tłokowych na zbiorniku. W naszej ofercie znajdziesz sprężarki na zbiorniku olejowe i bezolejowe do zastosowań profesjonalnych marki ALUP i CZEMAR.

Proponujemy urządzenia do szerokiego zakresu branż: spożywczej, medycznej, w tym gabinetów stomatologicznych, warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych oraz małych zakładów przemysłowych. Oferujemy sprężarki tłokowe osadzone na zbiornikach 200l, 270l i 500l. Wysoka wydajność sięgająca nawet do 950 l/ min oraz maksymalne ciśnienie robocze 10 bar sprawia, że proponowane kompresory tłokowe na zbiorniku są wygodną i tańszą alternatywą dla sprężarek śrubowych.

Sprężarki tłokowe na zbiorniku

Maszyny nowe

Sprężarki tłokowe na zbiorniku — kompletne rozwiązanie gotowe go pracy

Wybór kompresora tłokowego na zbiorniku jest wygodnym i sprawdzonym rozwiązaniem do warsztatów i małych zakładów przemysłowych. Sprężarka tłokowa wyposażona w zbiornik ciśnieniowy sprężonego powietrza jest urządzeniem od razu gotowym do pracy. Zapewnia możliwość stałego dostępu do sprężonego medium.

Maszyny nowe

Sprężarka tłokowa na zbiorniku — wybierz model dostosowany do potrzeb do Twojej firmy

Proponujemy sprężarki tłokowe na zbiorniku charakteryzujące się innowacyjnym wykonaniem oraz komfortem pracy przy wysokim stopniu sprężania. Dostępne urządzenia są ciche, dzięki czemu można je lokalizować przy stanowiskach roboczych. Kompresory tłokowe na zbiorniku dostępne w naszej firmie charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, co pozwala stosować je nawet w niewielkich pomieszczeniach. Proponowane modele wyposażone są w koła, co umożliwia łatwe przemieszczanie urządzeń w miejsce, gdzie są w danym momencie potrzebne.

Maszyny nowe

CZEMAR — specjaliści od sprężarek tłokowych na zbiorniku

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia przy wyborze kompresorów tłokowych na zbiorniku o parametrach dostosowanych do wymagań procesów usługowych i produkcyjnych w Twojej firmie. Nasi specjaliści doradzą rozwiązania, które sprawdzą się w każdym zakładzie. Oprócz sprawdzonych i wydajnych kompresorów tłokowych na zbiorniku realizujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Zachęcamy do kontaktu.

×