Sprężarki śrubowe o stałej wydajności

W naszej ofercie znajdziesz sprężarki śrubowe o stałej wydajności marki ALUP o szerokim spektrum wydajności, mocy i ciśnieniu. Marka ALUP proponuje kompresory śrubowe z napędem pasowym i przekładniowym. U nas znajdziesz zarówno niewielkie sprężarki do zakładów usługowych, jak i duże kompresory przemysłowe.

Kompresory o stałej wydajności

Maszyny nowe

Różnorodność modeli

W naszej ofercie znajdziesz sprężarki śrubowe ALUP ze stałą prędkością obrotową o szerokiej gamie mocy, ciśnienia i funkcjonalności. To sprawia, że z dostępnego asortymentu wybierzesz kompresor dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Proponujemy sprężarki wolnostojące, ze zbiornikiem, do montażu na ramie i modele wyposażone w osuszacz ziębniczy. W efekcie możesz zdecydować się na kompresor, który będzie spełniał podstawowe funkcje, lub maszynę w pełni kompletną — zapewniająca nie tylko produkcję sprężonego powietrza, ale również dostosowaną do wytwarzania skompresowanego gazu o określonych parametrach technicznych — zarówno pod względem ciśnienia roboczego, jak i jakości medium. 

W naszym asortymencie znajdują się sprężarki  o stałej wydajności przeznaczone także do pracy w najtrudniejszych warunkach — zarówno pod względem wysokości temperatury, jak i zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu.

Maszyny nowe

Wydajny kompresor dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Jesteśmy specjalistami, którzy od lat zajmują się sprzedażą, serwisem i naprawą kompresorów. Doskonale rozumiemy problematykę instalacji sprężonego powietrza i potrafimy skutecznie dopasować odpowiednie maszyny do wymagań procesów technologicznych w konkretnej firmie. Różnorodność modeli sprężarek śrubowych o stałej wydajności pozwala nam zaproponować rozwiązania także do firm, które wykazują się szczególnymi potrzebami z zakresu sprężonego powietrza. 

×