SERWIS 24 / 7

Niezawodny serwis sprężarek 24h przez 7 dni w tygodniu

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe naszych techników serwisu gwarantują obsługiwanej firmie przeprowadzenie prac w sposób zapewniający pełną sprawność posiadanego parku maszynowego.

Okresowe przeglądy gwarancyjne, Okresowe przeglądy pogwarancyjne, Obsługa posprzedażowa, Remonty sprężarek i wiele więcej.

Usługi serwisowe 24 / 7

Zadzwoń do nas

( +48 ) 888 888 764

Serwis

Niezawodny serwis sprężarek

CZEMAR proponuje usługi serwisowe sprężarek oraz wszystkich urządzeń przeznaczonych do sprężania i uzdatniania sprężonego powietrza.

W ofercie znajduje się także naprawa kompresorów oraz ich konserwacja.

Prowadzimy serwis urządzeń takich jak:

Serwis sprężarek i kompresorów

Naprawa kompresorów

Decydując się na zakup w naszej firmie sprężarek śrubowych, kompresorów tłokowych, osuszaczy, dmuchaw lub budowę całych instalacji sprężonego powietrza otrzymujesz w pakiecie kompletną obsługę posprzedażową.

Jednocześnie realizujemy serwis sprężarek i okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasze doświadczenie w branży sprawia, że podejmujemy się również naprawy i remontów wszystkich rodzajów kompresorów a także wykonujemy remonty samych bloków i silników.

W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych.

Serwis kompresorów

Naprawa sprężarek

Nasza firma, poza przeglądami specjalizuje się również w takich pracach, jak naprawa kompresorów i wszystkich elementów systemów wchodzących w skład systemów wytwarzania sprężonego powietrza.

Wykonujemy serwis sprężarek o różnorodnych funkcjach, trybach pracy i zastosowaniach, w tym naprawy kompresorów tłokowych, oraz innych urządzeń.

Oferujemy również remonty bloków i silników dowolnego kompresora. Doświadczony zespół przeszkolonych techników dysponuje specjalistycznie wyposażonym warsztatem mobilnym, a w przypadku poważniejszych awarii profesjonalnym warsztatem stacjonarnym.

Serwis sprężarek

Serwis kompresorów

Do prac remontowych korzystamy wyłącznie z części zamiennych i materiałów, które zostały wskazane w dokumentacji technicznej danego urządzenia. To sprawia, że firmy klientów uzyskują maszyny w pełni sprawne, gwarantujące długą i bezproblemową eksploatację bez niebezpieczeństwa wystąpienia awarii.

Jednocześnie podczas naprawy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części eksploatacyjne, dzięki którym kompresory zapewniają w pełni wydajną pracę.

Naprawa kompresorów może wiązać się z koniecznością wyłączenia maszyny z procesu produkcji. Dlatego, na czas remontu, naszym klientom proponujemy stanowiska zastępcze, które zapewnią zachowanie ciągłości procesu technologicznego w obsługiwanej firmie.

W związku z tym, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem przeprowadzamy kompleksowy serwis urządzeń renomowanych marek, zapewniając jednocześnie dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Wykonujemy także remonty zarówno całych kompresorów, jak i samych bloków oraz silników.

Jesteśmy specjalistami w zakresie serwisu sprężarek śrubowych. Oferta obejmuje naprawę kompresorów renomowanych producentów takich jak AlupMarkAtlas CopcoKaeser czy Boge.

Zachęcamy także do skorzystania z usługi przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Profesjonalna naprawa sprężarek śrubowych dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni w tygodniu – wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, dzięki któremu zamówisz oczekiwaną usługę.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i pełne doradztwo techniczne, które sprawią, że Twoja firma zawsze będzie dysponować sprawnym i wydajnym zapleczem maszynowym.

Jednocześnie, w przypadku większych awarii wymagających dłuższej naprawy zapewniamy stanowisko zastępcze o parametrach technicznych odpowiadających wymaganiom danych procesów technologicznych, które pozwala kontynuować produkcję lub świadczenie usług.

Usługi serwisowe 24 / 7

Dlaczego nasz serwis sprężarek

Serwis sprężarek - co zyskujesz?

Sprawnie działające sprężarki śrubowe, tłokowe i inne są gwarancją ciągłości procesu produkcyjnego. Dbałość o ich stan techniczny przekłada się na konkurencyjność zakładu, który gwarantuje kontrahentom systematyczne i cykliczne dostawy produktów lub usług.

Regularny i profesjonalny serwis kompresorów i innych urządzeń leży w interesie Twojej firmy – odpowiednio serwisowane kompresory uzyskują przebiegi przekraczające 100.000 motogodzin pracy! W ramach usługi zapewniamy gwarancję na przeprowadzony serwis sprężarek.

Całodobowy serwis kompresorów

Usługa serwisu kompresorów dostępna jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. To zapewnia Twojej firmie bezpieczeństwo w zakresie dotrzymania terminów związanych z produkcją lub usługami.

Dogodny kontakt

W sprawie zgłoszenia konieczności przeprowadzenia prac takich jak naprawa lub serwis możesz kontaktować się z nami w dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie lub mailowo. Odpowiadamy natychmiast, dzięki czemu nie zostaniesz sam lk z problemem uszkodzonej sprężarki.

Kompleksowa usługa

Zapewniamy kompleksowy serwis, dzięki któremu masz gwarancję długiej sprawności i wysokiej wydajności wykorzystywanych maszyn. Nasz wykwalifikowany zespół techników serwisu dysponuje nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym konserwacja sprężarek przeprowadzona jest sprawnie, szybko i skutecznie.

Naprawa sprężarek śrubowych

Realizujemy także prace związane z pracami naprawczymi wszystkich typów kompresorów, w tym sprężarek śrubowych. W trakcie prac wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy części zamienne zawsze zgodne z DTR producenta urządzenia.

Stanowiska zastępcze

W przypadku, kiedy awaria sprężarki jest krytyczna i uniemożliwia wykorzystanie urządzenia w procesie produkcyjnym proponujemy wykorzystanie urządzenia zastępczego, które na czas naprawy kompresora przejmie jego funkcje. W ten sposób eliminujemy problem przestojów w pracy zakładu.

Doświadczenie i kwalifikacje

20-letnie doświadczenie w pracy oraz stałe szkolenia w zakresie nowych trendów w branży wytwarzania sprężonego powietrza gwarantują profesjonalny serwis kompresorów i innych urządzeń pozostających w naszej ofercie. Wykwalifikowana kadra i profesjonalne doradztwo techniczne zapewnią Twojej firmie rozwiązanie wszelkich problemów technicznych.

Umowy serwisowe

Korzystne umowy serwisowe

Nasze usługi oferujemy wszystkim podmiotom wykorzystującym kompresory, sprężarki śrubowe, osuszacze i dmuchawy. Prace serwisowe realizujemy zarówno na podstawie jednorazowego zlecenia, jak i umów serwisowych.

Zachęcamy do skorzystania z opcji umów serwisowych – zapewniają one naszym klientom nie tylko ciągłość i stałą wysoką wydajność pracy kompresorów, ale także możliwość zaplanowania czasowych przestojów w produkcji/usługach. Ich dodatkową zaletą jest atrakcyjność pod względem ekonomicznym.

Szukasz doświadczonego zespołu techników serwisowych maszyn związanych z wytwarzaniem sprężonego powietrza? Zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści wykonają serwis kompresorów tłokowych, sprężarek śrubowych, osuszaczy oraz wszystkich innych urządzeń peryferyjnych. Poznaj nasze możliwości oraz atrakcyjną ofertę cenową, jaką oferujemy.