Części zamienne i akcesoria

Posiadając własny magazyn jesteśmy w stanie zaoferować większość części praktycznie w dniu zamówienia.

Firma CZEMAR Sp. z o. o. będąca autoryzowanym przedstawicielem Alup Kompressoren, MARK, posiada w swojej ofercie oryginalne części zamienne do wszystkich urządzeń z bogatej gamy produktów wymienionych marek i innych urządzeń. Stosowanie oryginalnych części gwarantuje bezproblemową eksploatację maszyn.

Serwis

Części zamienne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, możemy również zaproponować po bardzo konkurencyjnych cenach w pełni sprawne, nowe jak i używane części zamienne i podzespoły do większości sprężarek i dmuchaw obecnych na polskim rynku, takich jak: Robuschi, Aerzen, Kaeser, Hibon, Lutos, Spomax (Spomasz), Atlas Copco, Boge, Ingersoll Rand, Airpol. Profesjonalny personel zapewnia naszym klientom, pomoc w podjęciu trafnych decyzji przy doborze części i akcesoriów takich jak:

Oleje

Oferujemy pełną gamę olejów przeznaczonych do dmuchaw, sprężarek powietrza i gazów. Sprzedawane oleje do dmuchaw i sprężarek powietrznych dzięki swoim parametrom fizyko-chemicznym pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie.

Pasy i paski klinowe, koła pasowe

Mamy w swojej ofercie szeroki asortyment klinowych pasków napędowych, przeznaczonych do pracy w napędach dmuchaw, sprężarek, oraz kół pasowych. Podczas składania zamówienia prosimy o przygotowanie dokładnych danych zamieszczonych na starym pasku lub podanie modelu urządzenia, pozwoli to Nam na szybką weryfikację i realizację Państwa zamówienia.

Filtry oleju, powietrza i maty filtracyjne

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości filtrów olejowych, wkładów filtracyjnych oraz mat filtracyjnych, do systemów i urządzeń hydraulicznych mających zastosowanie w sprężarkach, dmuchawach, jak również urządzeniach przemysłowych.

Inne części zamienne (łożyska, zawory)

W sprzedaży posiadamy, również inne części zamienne do sprężarek i dmuchaw tj.: ● łożyska; ● olejowskazy; ● uszczelki; ● zawory, ● korki spustu i wlewu oleju ● korki spustu z magnesem (wyłapuje mikrodrobinki metalu)

Czemar

Części zamienne

i wiele innych części zamiennych i podzespołów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa urządzenia.

Zamówienia można składać w dziale handlowym pod numerem tel. 77 410 05 77. Od pon. – piąt. w godzinach 8:00-16:00

×