Bezolejowe tłokowe

CZEMAR oferuje bogaty wybór sprężarek tłokowych, wśród których znajdziesz także kompresory tłokowe bezolejowe. Proponujemy urządzenia wydajne i zapewniające sprężone powietrze o klasie czystości 0, które znajdą zastosowanie w zastosowaniach wymagających medium niezawierającego cząstek oleju, zanieczyszczeń stałych oraz pary wodnej.

Sprężarki tłokowe bezolejowe

Maszyny nowe

Dostosuj sprężarkę tłokową bezolejową do wymagań procesów w swojej firmie

Proponujemy kompresory bezolejowe o szerokim spektrum wydajności i mocy. W naszym asortymencie posiadamy sprężarki wolnostojące i na zbiorniku, które są kompletnymi urządzeniami gotowymi do pracy. Proponujemy maszyny kompaktowe, o niewielkich rozmiarach, które można zastosować w każdym pomieszczeniu. Ciche działanie pozwala lokalizować kompresory tłokowe w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk roboczych.

Maszyny nowe

Sprężarki tłokowe bezolejowe — zastosowanie

Oferowane w CZEMAR kompresory bezolejowe znajdują zastosowanie zarówno na liniach produkcyjnych w niewielkich zakładach działających w przemyśle spożywczym, jak i w gabinetach stomatologicznych lub salach operacyjnych. Można z powodzeniem wykorzystać je na liniach pakowania produktów spożywczych czy w dystrybutorach napojów.

Maszyny nowe

Szukasz sprężarki tłokowej bezolejowej? Skontaktuj się z nami!

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru sprężarek bezolejowych tłokowych do każdego zastosowania. Nasi specjaliści pomogą znaleźć urządzenie, które spełni wymogi każdego procesu produkcyjnego. Oprósz sprzedaży bezolejowych kompresorów tłokowych, realizujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu, projektowania i budowy instalacji sprężonego powietrza. Skontaktuj się z nami — pomożemy w każdej sprawie związanej z układami pneumatycznymi.

×