CleanAir

CleanAir to niezawodna sprężarka tłokowa, która zapewnia czyste sprężone powietrze o klasie 0. Zaletą urządzenia jest nie tylko emisja czystego sprężonego powietrza, ale również cicha praca oraz dłuższy okres eksploatacji. Kompresor dostępny jest w wersjach wolnostojącej i do montażu na zbiorniku. Dostępny jest w 3 wersjach mocy: 1,1 kW, 1,5 kW i 2 kW. Zapewnia ciśnienie robocze 8 bar.

CleanAir — tam, gdzie liczy się czyste i higieniczne sprężone powietrze

Sprężarki tłokowe CleanAir dedykowane są do zastosowań w branżach, w których szczególną wagę przykłada się do jakości medium roboczego w zakresie braku zanieczyszczeń w postaci oleju, wilgoci czy drobnoustrojów. Kompresory CleanAir marki ALUP to gwarancja czystego sprężonego powietrza i zerowe ryzyko jego zanieczyszczenia cząstkami oleju. 

To stosunkowo niewielkie, ale jednocześnie wydajne urządzenie sprawdza się w gabinetach dentystycznych, przy produkcji napojów i artykułów spożywczych czy na salach operacyjnych. Kompresor tłokowy bezolejowy CleanAir będzie odpowiedni do zastosowania na liniach pakowania żywności czy w dystrybutorach napojów. 

Niższe koszty eksploatacyjne

CleanAir to sprężarka bezolejowa, która generuje niższe koszty eksploatacyjne, niż tradycyjny kompresor tłokowy. Wynika to z eliminacji korzystania ze skomplikowanego systemu filtracji związanego z usuwaniem cząstek oleju ze sprężonego powietrza oraz systematycznej wymiany oleju. CleanAir daje jeszcze jedną oszczędność — brak oleju w kompresorze powoduje brak kondensatu i kosztów jego utylizacji.

×